Zvu vás k pravidelným setkáváním, kdy se pomocí šamanské meditace vydáme na cestu ke svému prameni života.

Kdo jsem já a kde jsou zdroje mojí síly? Kdo jsou moji spojenci a průvodci na cestě? Jaká je moje cesta a kým se na ní stávám?

Během jednodenních workshopů během celého roku se budeme scházet k šamanským cestám.  S bubnem, hudbou a meditací  půjdeme do své vnitřní hloubky,  abychom procítilikdo opravdujsmepod všemi nánosy vzorů, mustrů, zkušeností a pravidel našeho systému.

Vedle zastavení a spočinutí získáte i motivaci, podporu a záměr pro samostatnou práci na sobě mezi jednotlivými workshopy.

Jednotlivá setkání se nesou v duchu klíčových témat – Důvěra, respekt, Soucit, Mustry strachu, Smrt a umírání, Šamanské léčení.

 

Skupina je během roku otevřená, podmínkou účasti je však absolvování jednodenního workshopu:

Intuitivní kreativita

Na tomto setkání se seznámíme s šamanským pohledem na svět, a jakým způsobem můžeme čerpat ze staré moudrosti i v naší západní kultuře.

Naučíme se zážitkovou formou šamanskou meditaci, inspirovanou starými spirituálními technikami, která otevírá naší intuitivní část mozku, a tím i možnost poznat svůj vnitřní svět, naučit se prostřednictvím svých spojenců komunikovat se svým opravdovým Já.

 

Přihlášky:                              info@osobniterapeut.cz, 724 150 777

Místo konání:                        Praha, Husova 9, Galerie v Podkroví

Čas konání:                           sobota nebo neděle,  9:00 - 18:00

Cena:                                      1 000 Kč / den